01

کارگاه ریخته گری بیلت

این واحد با در اختیار داشتن دو کوره ریخته گری به ظرفیت های ۱۰ و ۸ تن به همراه دو ماشین ریخته گری بیلت ، توان تولید بیلت در سایزهای "6 ، “۷ ، “۸ و “۱۰ اینچ را در کلیه گروهـهای کارپذیر آلومینیوم همـراه با فرآیند کیفی و تصـفیه مـذاب آلومینیوم دارد ، همچنیــن این بیلت ها پس از تولید تحـــت عملیــات هموژن کامل توسـط مدرن ترین کوره هموژنایز قرار گرفته و بعد از عملیـــات سردسازی در این واحـد بــرش و بســــته بنــدی می گــردد .

تولیــــد و ریخته گری بیلت های آلومینیومی با سایـــــز 10-6 اینچ به روش D.C در کلیه گروههای کارپذیر آلیاژی 8000-1000 همراه با فرآیند تکمیلی هموژنایز

02

کارگاه اکستروژن

این واحـــد مجهز به سه دستگاه پــرس اکستروژن ( "6 ایرانی ) ،"8 شلومن آلمــــــانی و "10 اینچ ..
با متعلقات کامل شامل کوره های پیش گرم بیلت و قالب ، میز اتوماتیک و اره های برش گرم و سرد آلومینیوم توان تولید انواع مقاطـع اختصاصی آلومینیـــوم در گروههای هفتگانه را داراست .

03

کارگاه عملیات حرارتی

این واحد با در اختیــــار داشتن یک کوره سلوشن عمـــــــــــودی مــــدرن با سه محفظه مجــــزا به صورت حرارت دهی القایی از طرفین و خروج گازهای حاصل احتراق و نیز تانک کویینچ با شرایط حرارتی قابل کنترل دقیق ، کوره ایجینگ برقی به طول 14 متر و یک کـــوره هموژنایز و آنیل آلومینیوم به ظرفیت 30 تن توان انجام انواع عملیات حرارتی بروی قطعات و پروفیل های آلومینیومی را مطابق با استانداردهای جهانی دارا می باشد .

انواع خدمات عملیات حرارتی سلوشن ، ایجینگ و آنیل بر روی کلیه مقاطع آلیاژی عملیات حرارتی پذیر

04

کارگاه آنادایز

در این واحد تمامی پروفیل های مورد نظر جهت پوشش دهی سطحی به روش آنادایز در وان هایی به طول 7 متر و با استفاده از بهترین مواد شیمیایی تحت فرآیند آنادایزینگ با حداکثر 20 میکرون قشر لایه آنادایز نقره ای قرار میگیرند .

پوشش دهی کلیه مقاطع پروفیل آلومینیومی تا ضخـــامت 15 میکرون به روش آنادایزینـــــــــــگ

05

قالبسازی

این واحد با در اختیار داشتن ماشین آلات کامل شامل انواع فرز ، تراش ، دریل ، اسپارک و وایرکات و نیز واحد طراحی توان ساخت کلیه قالبهای تخصصی اکستروژن آلومینیوم را داراست .

طراحی و ساخت انواع قالبهای صنعت اکستروژن آلومینیوم

06

ماشین کاری و قطعه سازی

این واحد با تجهیز کامـــــــل شامل انواع سری تراش ها ، ترامپ ها ، فرزهای cnc ، تراش های cnc ، پرس های ضربه ای توانایی تولیـــــد و ماشین کاری انواع قطعات صنعتی در سایز های مختلف را داراست .

07

آزمایشگاه متالورژی

کلیه فرآیندهای تولیدی این مجموعه تحت کنترل آزمایشگاه متــالورژی است این واحد با درا بودن پرسنل متخصص و تجهیزات به روز شامل دستگاه اسپکترومتری جهت تست آنالیز شیمیـای مواد ، دستگاه تست کشش و سخـتی سنج جهت انجــام تست های مقاومت های مکــانیکی و سختی ، دستگاه آلتراسونیک جهت تست های (NdT) ، دستگاه CMM جهت کنترل ابعادی دقیق و نیز میکروسکوپ متالوگـــــــــــراف و تجهیــــــــزات آمـــــــــاده ســـــــازی نمـــــونه آن جهت کنترل ریز ساختــــــــار می باشد و در حـــــــال حـــــاضر جهت دریافـت گواهینـــــامه استاندارد 17025 از موسسه استاندارد اقدام نموده است .

ارائه کلیه خدمات آزمایشگاهی مرتبط با صنعت آلومینیوم شامل اسپکترومتری ، مقـــــــاومت های مکـــــــــــــانیکی ( تست کشش ) ، آلتراسونیک و کنتـــــرل ریز ساختــار ( متالوگرافی ) سختی سنـجی